O MNE

Mgr. Zuzana Kozová

“Návrat k sebe a rovnováhe”

 

Počas praxe som zistila, aké je dôležité cítiť sa dobre a starať sa o seba. Nájsť a vytvoriť si priestor a čas pre seba a taktiež načerpať energiu a psychickú pohodu. Spýtajte sa sami seba – kde nachádzate regeneráciu i obnovu, radosť a pohodu? Zistite to:). Často vyhľadávam prírodu, tam nájdete odpovede a atmosféru kľudu. Ak sme dlhodobo preťažení, telo si vypýta regeneráciu. Neustále s nami komunikuje a učí nás urobiť v živote zmeny aby sme sa vyvažovali.

 

 

Mojím poslaním je viesť vás k fyzickej a psychickej rovnováhe.

 

Študovala som fyzioterapiu na zdravotníckej univerzite v Bratislave, kde som obhájila titul Mgr. V praxi som od roku 2012.  Rada vám pomôžem s uvoľnením svalstva a ukážem súvislosti vo svalovom systéme. S radosťou učím ako vnímať svoje telo, fascie, svalové súhry a svalovú rovnováhu.  Zaujímam sa aj o liečivé pôsobenie esenciálnych olejov na zlepšenie kvality života.

 

Kurzy:

  • Pilates  inštruktor –  Body Balanced University
  • SM- Systém (špirálna stabilizácia a mobilizácia  I+II, III+IV manuálne techniky)

 

VODA

V roku 2013 sa vodný element stal mojou významnou súčasťou, ktorý aj tak, tam vždy bol. Momentálne som v dlhodobom vzdelávacom výcviku – Watsu® (water shiatsu) – vodné shiatsu.

 

Terapeutické výcviky:

  • Watsu basic
  • Watsu 1 (transition flow)
  • Rehabilitačné Watsu (special needs)
  • Halliwickova metóda plávania (seminár)

 

Voda je dar…cítim jej neobmedzenosť a podporu, kde je naozaj možné všetko. Vďaka beztiažovému stavu mám pocit obnovy a odľahčenia. Voda na mňa pôsobí veľkou slobodou, silou, jemnosťou a pohodou. V technike watsu® som našla hlbokú relaxáciu, očistu mysle, psychické vyrovnanie a osobný posun. Je to veľmi komplexné. Naladenie sa na plynulý rytmus vody vo mne zanecháva neustále prítomnú jednotu života.

 

Ďakujem, že môžem byť toho súčasťou.